HAKKIMIZDA

Dossa Enerji olarak kurulduğumuz yıldan bu yana başarılı bir şekilde Konya’da Akü alanındaki sürdürdüğümüz çalışmalarımızla Konya, Karaman ve Aksaray (ilçeler) bölgesinde ki satış oranlarımızı her yıl % 50’nin üzerine çıkarmış bulunmaktayız.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Selçuklu ve Karatay Belediye Başkanlıkları, Konya İl Özel İdare, Şeker Fabrikası, Çevre Tarım İl Çiftlikleri gibi resmi kuruluşlarında tercih ettiği akü markası olan Povver Akü adına Dossa Enerji olarak sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sağlamayı kendimize ilke edindik.

Dossa Enerji olarak bölge bayiliğini yürütmekte olduğumuz Povver Aküleri’nin 5000 satış ve servis noktası bulunmaktadır.

Bu satış noktalarından 100 yakınını 2 yıl gibi kısa bir sürede Dossa Enerji çatısı altında toplamayı başarmış, firmamız bundan sonra bu profesyonel ve kurumsal çalışmalarına siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Müşterilerimizin bize duyduğu güven sayesinde Dossa Enerji olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor. Enerji hizmetleri alanında geniş ürün yelpazesini kapsıyoruz.

VİZYON

Çok yakında eklenecek.

MİSYON

Çok yakında eklenecek.

Nasıl yardım edebiliriz?

Size en yakın bayimize ulaşın veya iletişim maili gönderin

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN